Kiralama & Bakım

BAŞAK İLERİ TEKNOLOJİ

“Kiralama & Bakım”

Başak İleri Teknoloji Güvenlik & Haberleşme sistemleri satış - kiralama sonrası destek sunmaktayız. Ürünlerimizin bakım ve onarımını gerçekleştirerek memnuniyetinizi önemsemekteyiz. Böylece ürünlerinizi uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz.

Başak İleri Teknoloji Şeffaflığa özen gösterdiği için oldukça güvenilirdir. Başak İleri Teknoloji bünyesindeki Güvenlik / Haberleşme teknolojilerini uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Aldığınız kaliteli hizmet ilk günden son güne kadar devam eder.

Başak İLeri Teknoloji

Kiralama & Bakım Çözümlerimiz

Telsiz Kiralama

Telsiz Haberleşme teknolojilerinde çeşitli markalarımız ile Dijital, DMR, Tetra ve LTE teknolojilerini, her sektöre özel tasarlanmış yazılım ve donanımlarla rekabetçi fiyatlar ve akılcı çözümlerle sunuyoruz. Ürün kalitemiz, stok kapasitemiz ve hızlı teslimat hizmetlerimizin yanında, kiralama sonrası destek servislerimizde gösterdiğimiz titizlik sayesinde farkımızı ortaya koyuyoruz. Böylece kiralama çalışmalarımızla da en çok tercih edilen firma olmayı sürdürüyoruz.

Telsiz Bakım

Telsiz satış ya da kiralama hizmeti sonrası telsizler için bakım hizmeti de sunmaktayız. OEC Haberleşme Sistemleri olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olarak hizmetimize bakım desteği vererek devam etmekteyiz. Telsizlerinizin bakımını yaparak ömrünü uzatmaktayız. Böylece kullanım sürenizi uzatarak size ekonomik bir çözüm sunmaktayız.


Telsiz Onarım

Başak İleri Teknoloji olarak müşteri memnuniyetinin sadece satış ve kiralama sürecinden ibaret olmadığının bilincindeyiz. Bu yüzden telsiz konusunda yaşadığınız problemlerde sunduğumuz hizmetin arkasında duruyoruz. Telsiz arızaları durumunda onarım hizmeti gerçekleştirerek mağduriyetinizi engelliyoruz. Pek çok köklü firma için satış ve kiralama hizmeti sunan bir marka olarak bu sorumlulukla ilerliyor ve firmaları yarı yolda bırakmıyoruz.

Telsiz Satış

Telsiz Haberleşme teknolojilerinde lider markalarımızla; Dijital, DMR, Tetra ve LTE telsizleri sektörlerle buluşturuyoruz. Her sektöre özel olarak sunulan yazılım ve donanım ile firmaları mutlu etmekteyiz. Rekabetçi fiyat ortamına rağmen uygun fiyat garantisi ile ekonomik ve akılcı çözümler sunuyoruz. Telsiz satış sonrası hizmetimize devam ederek; bakım ve onarım hizmeti ile müşteri memnuniyetini koruyarak ilerliyoruz. Geçmişten bugüne pek çok farklı sektörle ve pek çok farklı firma ile çalışan bir firma olarak yaptığımız işin sorumluluğunun farkındayız. Bu doğrultuda ilerleyerek devam ediyoruz.

X-Ray Kiralama

X-Ray cihazları teknolojileri ile yurt genelinde hizmet ağına sahip olup, kiralama alanında sektördeki yerini her geçen yıl daha da pekiştirmektedir. Başak İleri Teknoloji Güvenlik Ve Haberleşmede tüm teknolojik altyapısı ve birikimi ile organizasyonlarda tercih edilen davet edilen ve güvenliği emanet edilen bir firma olmanın sorumlu ile sürekli hizmet kalitesini arttırmak hedeflerimizdendir.X-Ray Onarım

Başak İleri Teknoloji olarak sattığımız ve kiraladığımız ürünlerimizin Onarım işlemlerini yerinde veya kendi bünyemizde, hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirip sizlere ürünlerimizi tekrar sağlıklı bir şekilde çalışır vaziyette teslim ediyoruz. Ürünlerle ilgili sorun yaşadığınızda verdiğimiz hizmetin arkasında duruyoruz.

X-Ray Bakım

Başak İleri Teknoloji olarak sattığımız ve kiraladığımız ürünlerimizin Bakım işlemlerini yerinde veya kendi bünyemizde, hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirip sizlere ürünlerimizi tekrar sağlıklı bir şekilde çalışır vaziyette teslim ediyoruz. Bu hizmeti şu çerçevede gerçekleştiriyoruz;

Bariyer Kiralama

Başak İleri Teknoloji olarak bariyer kiralama hizmetimizde VIP bariyer, akordiyon bariyer ve şerit bariyer gibi geniş bir ürün skalası sunuyoruz. Güvenlik bariyeri kiralamak isteyen firmalara geliştirdiğimiz özel çözümlerle rekabetçi fiyat ortamında ekonomik bir skala yakalamaya çalışıyor ve müşteri memnuniyetine karşı hassasiyetle çalışıyoruz.

Neden Bİzİ Tercİh Etmelİsİnİz

Başak İleri Teknoloji

“ Hızlı, Kaliteli, Kalıcı Çözümler ”

Hızlı, tutarlı, devamlı ve kaliteli bir hizmet ile ilerleyen Başak İleri Teknoloji, memnuniyete önem vermektedir.

Ürün Gamımız

Telsiz, Xray Cihazı, Metak Kapı Dedektörü, El Dedektörü, Akordiyon Bariyer

Başak İlerİ Teknolojİ

Markalarımız

BAŞAK İLERİ TEKNOLOJİ

Hizmetlerimiz

Satış Hizmetleri

Firmamız Telsiz Haberleşme ve Güvenlik Sistemleri konusunda müşterilerinin ihtiyaçları kapsamında en doğru ürün ve hizmetleri belirleyerek en uygun fiyata sunmayı prensip edinmiştir.


Kiralama Hizmetleri

İhtiyaçlarınız kapsamında kısa süreli Toplantı, Kongre, Miting, Konser gibi organizasyonlarınızda veya uzun süreli projelerinizde firmamızdan Telsiz, Kapı Dedektörü, El Dedektörü, X-Ray Cihazı gibi ürünleri kiralayabilirsiniz.

Servis Hizmetleri

Firmamız kapsamında başta HYTERA ve KIRISUN markaları olmak üzere tüm telsiz marka ve modellerine tamir hizmetleri verilmektedir. Tamir hizmetlerimiz kapsamında onarılan tüm ürünler 3 ay servis garantisindedir.

Başak İleri Teknoloji

Haberler

22 Şubat 2022 1385 Okuma

Konser Alanı İçin Geçiş Kontrol Sistemleri

İnsanlar rahatça eğlenebilmeleri ve saatlerini verimli bir şekilde geçirebilmeleri için güvenli bir ortama ihtiyaç duymaktadırlar.…

22 Şubat 2022 1685 Okuma

X-Ray Cihazları Tehlikeli mi? Kimler Geçemez?

X-Ray cihazları hayatımızın büyük bir bölümünde yeri olan cihazlardan biridir. Herhangi bir alışveriş merkezine, havaalanına…

22 Şubat 2022 2185 Okuma

Güvenlik Bariyeri Çeşitleri ve Kullanım Alanları

Güvenlik bariyeri kiralamak ya da satın almak istediğinizde pek çok seçeneğiniz olduğunu fark edeceksiniz. Bunlardan…