Hizmet Anlayışımız

15+

Yıllık Tecrübe
Çözüm Anlayışımız

BAŞAK İLERİ TEKNOLOJİ

“Profesyonel Yaklaşım”

Başak İleri Teknoloji haberleşme ve güvenlik alanında edindiği 15+ yılı aşkın tecrübesi, benzersiz teknik becerisi ve etkin yönetim gücü ile telsiz teknolojilerine entegre haberleşme çözümleri ve güvenlik alanında eşsiz çözüm ortaklıkları sunmaktadır.
Başak İleri Teknoloji Çözüm ve Deneyim Merkezi tüm ürün ve çözümleri yerinde görebileceğiniz, deneyebileceğiniz, eğitim alabileceğiniz ve kendi projenizi uzmanlarla birlikte gerçekleştirebileceğiniz Türkiye’de konusunda tek tesistir.

BAŞAK İLERİ TEKNOLOJİ

Doğru Çözüm için

Başak İleri Teknolojileri
Araçlar.

Sınıf üstü markalarla iş ortaklıkları yapmakta ve projelerinde bu ürünleri kullanmaktadır. Sınıf üstü ürünlerle kalıcı, akılcı ve ekonomik çözümler.

Başak İleri Teknolojileri
Projelendirme.

Sonuç Garantili Çözümler için deneyimli kadrolarca hazırlanmış projeler ile kalıcı, akılcı ve ekonomik sonuçlar. Güvenlik & Haberleşme altyapılarının projelendirilmesi.

Başak İleri Teknolojileri
Uygulama.

Doğru çözüm için doğru uygulama, projelerin hayata geçirilmesinde uzman teknik kadrolarca yapılan uygulamalar ve Rekabetçi Fiyatlarla kalıcı, akılcı ve ekonomik çözümler.

Başak İleri Teknolojileri
Keşif.

Sistem kurulacak alanlarda mekanik ve elektromanyetik saha keşfinin yapılması.

Başak İleri Teknolojileri
Mühendislik.

Mekanik ve elektronik konularında mühendislik hizmetleri.

Başak İleri Teknolojileri
Kapsama Çalışması.

Yoğun, kırsal ve kapalı alanda ihtiyaçlarınıza yönelik kapsama alanı raporlamaları.

Başak İleri Teknolojileri
Fizibilite Raporları.

Bütçeniz dahilinde çözüm odaklı iş parametreleri.

Başak İleri Teknolojileri
Kurulum.

Planlanmış çalışmaların 21 yıllık tecrübe ile sahada eksiksiz uyarlanması.

Başak İleri Teknolojileri
Fiyatlandırma.

Her türlü bütçe için en uygun çözümlerin en ekonomik şekilde planlanması.

Başak İleri Teknolojileri
Yerinde Bakım – Onarım.

Zamanında ve eksiksiz planlanmış yerinde sunulan hizmetler.

Başak İleri Teknolojileri
İmalat – Tedarik.

Güçlü tedarik zinciri ve üretim kabiliyetimizle söz verdiğimiz zamanda daima yanınızdayız.

24/7 Müşterİ Desteğİ

Güvenilir Çözüm Ortağınız

Başak İLeri Teknoloji

SUNDUĞUMUZ DESTEKLER

ATEX

Avrupa Birliği ülkelerinde patlama riski yüksek ortamlar için uygulamaya konulmuş bir direktifler ve standartlar bütünüdür. Bu standart dahilindeki ürünler söz konusu ortamlarda kullanılmak
üzere tasarlanmış makinelerdir.

Geniş Kapsama Alanı

Tek site çözümlerinin yetersiz kaldığı alanlar için, birbirleriyle ister havadan (Radyolink) ister kablolu (Fiber Optik) bağlantı kurarak kapsama alanını coğrafi sınırların üzerine çıkartan sistemler.

LTE

LTE

ETSI (Avrupa Standartlar Enstitüsü) tarafından en son telsiz haberleşme teknolojisi olarak tanıtılmıştır. Özellikle video ve resim gibi yoğun veri haberleşmesi için gelecek vadeden teknolojidir.

SIMULCAST

Özellikle şehir içi ve yüksek yoğunluklu alanlarda farklı frekanslar kullanmak yerine aynı frekansların tekrarlanması ile gerçekleştirilen geniş alan sistemler.

HF / SSB

Uzak mesafelerle haberleşme sağlamak amacıyla karasal yayın yerine atmosferin iyonosfer tabakası kullanılarak yapılan telsiz haberleşmesi.

Mikrodalga Link

Uzak mesafe veri taşımasının önemli olduğu ve fiber optik kablo çekmenin zor olduğu alanlar için kullanılan havadan veri aktarımı sağlayan etkin bir çözüm.

IoT 4.0

Objelerin birbirleriyle ve çevreleriyle iletişimini sağlayarak hayatımıza entegre edilmesini içeren, internetin güçlü veri duyma, toplama, aktarma, analiz etme ve dağıtma becerisini kullanan sistemler.

DMR

DMR

Tüm dünya genelinde telsiz haberleşmesinde, geniş kapsama alanı, yüksek veri kabiliyetleri ve ekonomik çözümleri ile en çok kullanılan telsiz teknolojisi.


SCADA

Coğrafi olarak bir alana yayılmış sistemler için belirli bir mantık çerçevesinde tasarlanmış kablosuz veya kablolu merkezi yönetim, denetleme ve bilgi toplama sistemidir.

Analog

Telsiz haberleşmesinin ilk formatını oluşturan analog teknoloji günümüzde hala yaygın olarak kullanılmaya devam etmektedir.

Kapalı Alan Kapsama

Tünel veya bina içinde, hassasiyet gösteren her noktada görüşmek amacıyla özel güçlendiriciler kullanılarak yapılan kapsama çalışması.