DMR TELSİZLER

15+

Yıllık Tecrübe
DMR TELSİZLER

BAŞAK İLERİ TEKNOLOJİ

“Profesyonel DMR Telsizler”

Sunduğu avantajlar bakımından kullanıcıları memnun etmektedir. Anlık iletişim kurmayı kolaylaştıran Lisanslı Analog, geniş bant şebekelerine erişerek kesintisiz iletişim sunar. Profesyonel Lisanslı El telsizleri iyi ses kalitesi ile her yerde basit ve kaliteli iletişimi mümkün kılar. Uzun yıllar boyunca kalitesinden ödün vermeden kullanabileceğiniz Hytera/Kirisun Profesyonel Telsizler, işlevsel fonksiyonları sayesinde kullanıcılara kolaylık sağlar.
Herkes tarafından rahatça kullanılabilen Profesyonel Lisanslı Telsizler, uzun pil ömrüne sahip olduğu için vardiya saatlerinin beklentilerini karşılar ve sizi yarı yolda bırakmaz. İşinize güvenle devam edebilmenizi sağlayan Profesyonel DMR Telsizler sayesinde iletişim konusunda aksaklık yaşamadan kurum içindeki personellerle haberleşebilirsiniz.

BAŞAK İLERİ TEKNOLOJİ

DMR TELSİZLER

Organizasyonlar, depolar, lojistik, güvenlik, AVM, ulaşım, taksi durağı, resmi ve özel kurumlar tarafından profesyonel telsiz tercih edilmektedir. Profesyonel telsizler kaliteli iletişim kurmanın yoludur

  • Hepsi
24/7 Müşterİ Desteğİ

Güvenilir Çözüm Ortağınız

BAŞAK İLERİ TEKNOLOJİ

Hizmetlerimiz