Hakkımızda

15+

Yıllık Tecrübe
HAKKIMIZDA

BAŞAK İLERİ TEKNOLOJİ

“Müşteri Memnuniyeti”

Firmamız “BAŞAK İLERİ TEKNOLOJİ HABERLEŞME VE GÜV. SİS. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.” 2007 yılında kurulmuş olup, “TELSİZ & GÜVENLİK EKİPMANLARI “ Kiralama ve Satış hizmeti vermektedir. Kurulduğumuz günden bugüne “Müşteri Memnuniyeti” hizmet anlayışı önceliğimiz olmuştur. Ürünlerimizin yeniliği, kalitesi, stoklarımız ve bununla birlikte profesyonel ve titiz ekibimiz ile sektörde öncülük etmeye devam ediyoruz. Firmamız, bugüne kadar çok sayıda uzun metraj film, reklam filmi, konser, festival, kongre, açılış vb. etkinlikler içerisinde, ürünleriyle hizmet vermiş ve vermeye de devam etmektedir. Sizlere etkinlikleriniz içerisinde hizmet vermekten ve çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duyarız.

BAŞAK İLERİ TEKNOLOJİ

Misyonumuz &
Vizyonumuz

Hızlı, devamlı ve tutarlı olmanın, kaliteli ürün ve hizmetlerin en iyi şekilde rekabetçi pazara sunmanın saygın bir lider olabilmek için son derece önemli olduğunun bilincindeyiz.

İnsan için Teknoloji yaklaşımı ile çalışanlarımız ve müşterilerimizin memnuniyetini hedefleriz. Bilgi, iletişim ve eğitime dayalı altyapımızla araştıran, geliştiren, üreten ve pazarlayan çalışanlarımıza fırsat verir, destekleriz.

Önümüzdeki yıllarda haberleşme ve güvenlik sektöründe pazarın lideri olmak ve kaliteyi en yüksek seviyeye çıkartmak olacaktır. Geçmişimizden güç alarak, zamanın ruhunu okuyarak, değişimleri fırsata çevirerek hep birlikte şirketimizi daha iyiye taşımaktır.


Amacımız süreki gelişmek için kaynak yaratmakdır. Üstün iş ahlakı ve çalışma ilkelerine uymak ve saygı göstermek düstrumuzdur.

Müşterİ Memnunİyetİ
100%
BAŞAK İLERİ TEKNOLOJİ

Tarihçemiz

2007
BAŞAK İLERİ TEKNOLOJİ

KURULUŞ

Başak İleri Teknoloji 2007 yılında kim tarafından sektörün ihtiyaçlarına yönelik eksikliklere çözüm odaklı yaklaşmak amacıyla kuruldu.

2010
BAŞAK İLERİ TEKNOLOJİ

İLK BÜYÜK İHALE

Bu ihale Başak İleri Teknoloji için büyük bir adımdı. Bu ihale sonucunda büyük bir hizmetin sorumluluğunu üstlendi.

2016
BAŞAK İLERİ TEKNOLOJİ

BAŞARIDAN BAŞARIYA

Başarıdan Başarıya Koşuldu. Yurtiçi ve Uluslararası Pek Çok Organizasyonun Projeleri Tamamlandı.

2021 - Günümüz
BAŞAK İLERİ TEKNOLOJİ

MARKALAR LİDERİ

Türkiye'de bir çok markanın Satış & Servis hizmetini alarak Türkiye pazarında güçlü bir yer edindi.

24/7 Müşterİ Desteğİ

Güvenilir Çözüm Ortağınız

BAŞAK İLERİ TEKNOLOJİ

Hizmetlerimiz